Butelki do hodowli komórkowej 

Dysponujemy szeroką ofertą butelek do hodowli komórkowych. Wykonane z mocnego i przeźroczystego polistyrenu (PS) zapewniają optymalne warunki do hodowli adherentnej i komórkowej z zachowaniem wszystkich niezbędnych norm i parametrów. Dzięki płaskiemu kształtowi butelek możliwe jest ich układanie w stosy, co pozwala minimalizować niezbędną przestrzeń badawczą, przy zachowaniu wszelkich warunków wymaganych do właściwego prowadzenia hodowli. Dzięki swojej krótkiej szyjce butelka zapewnia wygodny i szybki dostęp do zawartości, np. za pomocą pipety. Warto zwrócić uwagę również na sterylność produktu, wolnego od ludzkiego DNA oraz RNaz czy DNaz. W sprzedaży posiadamy zarówno butelki do hodowli komórkowych z hydrofobowym filtrem, jak i sterylne butelki Plug-Seal do hodowli w zawiesinie, wyposażone w zakrętkę z możliwością wentylacji.


Końcówki do hodowli komórkowych

W naszym sklepie znajdą Państwo również szeroki wybór końcówek do hodowli komórkowej, dostępnych zarówno w dużych, jak i mniejszych zestawach. Sprzedawane przez nas końcówki do pipetowania umożliwiają szybki i łatwy dostęp do butelek do hodowli komórkowej, co znacznie podnosi komfort pracy badawczej, a możliwość autoklawowania nadaje im uniwersalny charakter i pozwala na kolejne zastosowania. Końcówki do hodowli komórkowych dostępne w naszym sklepie online są wolne od ludzkiego DNA oraz pirogenów, dzięki czemu zapewniają najwyższy stopień sterylności i ochrony gwarantowanej przez specjalne warstwy filtracyjne. Ich hydrofobowa powłoka pozwala osiągnąć maksymalną precyzję w pipetowaniu substancji chemicznych i detergentów, mają one także szczególne zastosowanie w oczyszczeniu, izolowaniu czy denaturacji białek. Sterylne, pakowane indywidualnie, dostępne w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA