CRYO probówki i pudełka 

 • CRYO Probówki do mrożenia

  CRYO Probówki do mrożenia

  Nasza szeroka oferta produktowa obejmuje także krioprobówki do głębokiego mrożenia, które występują w różnych pojemnościach: 0.5 ml, 1.2 ml, 2.0 ml, 4.0 ml oraz 5.0 ml. Są one sterylne, niepyrogenne oraz wolne od Dnaz i Rnaz. W naszej ofercie znajdują się też bezbarwne oraz kolorowe nakrętki do kriopobówek.

 • Plastikowe CRYO-pudełka do mrożenia

  Plastikowe...

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą Cryo-pudełek wykonanych z plastiku, które służą do mrożenia krioprobówek. Są one wyposażone w oznaczenia alfanumeryczne i cechują się odpornością chemiczną na alkohole oraz łagodne rozpuszczalniki. Cryo-pudełka dostępne są w wersji 100-miejscowej oraz 25-miejscowej.

 • Kartonowe CRYO-pudełka do mrożenia

  Kartonowe CRYO-pudełka...

  Oferujemy Państwu białe oraz kolorowe Cryo-pudełka kartonowe na probówki albo falkony. W przypadku probówek dostępne są wersje 100-miejscowe oraz 81-miejscowe, natomiast pudełka na falkony mają 36 lub 16 miejsc. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 • CRYO Probówki DREAM LINE

  CRYO Probówki DREAM LINE

  Oferta naszego sklepu obejmuje najwyższej jakości krioprobówki o pojemności 2.0 ml. Zostały one stworzone z polipropylenu. Są to produkty przeznaczone do głębokiego mrożenia, nie mutagenne, wolne od Endotoksyn, ATP oraz ludzkiego DNA.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA