Sterylne mikrokońcówki 0.1-10ul z podwójnym filtrem, uniwersalne, Low retention, SUPREME, w pudełkach, 10x96szt/960szt

GPDF008

Nowy produkt

0,1-10ul  Dual Filter Tips - Nisko adhezyjne końcówki z podwójnym filtrem DUALULTIMATE  krótkie, długość: 31.7mm, wykonane z wysoce przejrzystego polipropylenu wolnego od metali ciężkich i w jakości medycznej! Bezbarwne, ze znacznikami pojemności-żebrowanie zewnętrzne. Wykazują się doskonałą konstrukcją ułatwiającą pipetowanie, podnosząc jakość i dokładność pipetowania, posiadają szeroki zakres kompatybilności, pasują  do jednokanałowych i wielokanałowych pipet, odporne na rozpuszczalniki organiczne.

Sterylizacja e-Beam, SAL 10-6. Kontrola jakości każdej partii

Zakres temperaturowy -80 do + 121

Certified ISO9001:2008,  Registered CE


Więcej szczegółów

 
Więcej informacji

GOLD LINE (sterylne, wolne od ludzkiego DNA, Dnaz, Rnaz i inhibitorów PCR, ATP, Pyrogenów, Endotoksyn)

0,1-10ul  Dual Filter Tips - Końcówki z podwójnym filtrem
DUALULTIMATE to

  1. Podwójny filtr - Podwójna ochrona przed zanieczyszczeniami: kontaminacją i zanieczyszczeniem krzyżowym
  2. Końcówki Low - Retention - końcówki nisko adhezyjne
  3. Końcówki, które można autoklawować!
  4. Końcówki dostępne w rozmiarach 0.1-10µl, 0.5-10µl, 20µl, 50µl, 100µl, 200µl 1000µl, 1250µl

DUALULTIMATE to linia końcówki z ochroną antykontaminacyjną w postaci filtra dwufazowego z hydrofobowego polietylenu. Końcówki wyposażone w podwójny filtr gwarantują podwójną ochronę dzięki dwóm warstwom filtracyjnym (niebieskiej i białej). W przypadku niekontrolowanego zwilżenia poprzez nieprawidłowe pipetowanie filtr nie napęcznieje - próbkę można w łatwy sposób odzyskać. LINIA DUALULTIMATE to produkty Sterylne, Wolne od inhibitorów PCR, DNaz, RNaz, ludzkiego DNA, endotoksyn i ATP. Niepirogenne. Końcówki dostępne są w wersji 960szt pakowane w statywy w najwyższej klasie czystości.

Końcówki LOW RETENTION to  wyjątkowa jednolita i gładka powierzchnia hydrofobowa, co zwiększa dokładność pipetowania detergentów i innych cieczy o niskim napięciu powierzchniowym. Low Retention zapewniają najmniejszą ilość pozostającej cieczy oraz najniższe odchylenie standardowe. Końcówki typu Low Retention są szczególnie dedykowane do  PCR, RT-PCR, klonowania i sekwencjonowania DNA, SDS-PAGE i innych metod oczyszczania i analizy białek, czytaj izolacja, oczyszczanie i denaturacja białek, trawienie restrykcyjne i ligacja.

Warunki autoklawowania: 121ºC / 100kPa / 20 min
Produkt Posiada Certfikat ISO 9001:2008
Minimalna ilość zakupu: 5x(10x96szt)/4800szt


 
Opis
Klasa czystościSterylne
Rodzaj opakowaniaW pudełkach
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA