Katalog

Włączone filtry:

  Głaszczki bakteriologiczne 

  Sterylne głaszczki bakteriologiczne mają zastosowanie w wielu badaniach z dziedziny bakteriologii, przez co stanowią obowiązkowe wyposażenie większości laboratorium. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne, wykonane z mocnego polistyrenu głaszczki, a także ezy bakteriologiczne, charakteryzujące się doskonałą sterylnością i szerokim spektrum użytkowania. Standardowe głaszczki, jakie posiadamy w naszej ofercie online, mają kształt litery L, co zapewnia ich ergonomię połączoną z wysoką funkcjonalnością oraz uniwersalnym charakterem. Produkty dostępne w standardowej długości 144 mm, w kolorze pomarańczowym. Sprzedawane w zestawach od 10 do 500 sztuk, pakowane indywidualnie lub w blistrze, dla zapewnienia maksymalnej sterylności. Dostępne w naszej ofercie głaszczki mają charakter jednorazowy, dzięki swojej strukturze nie naruszają ani nie powodują zniszczenia powierzchniowej warstwy agaru, z uwagi na odpowiednio wyprofilowaną, zakrzywioną końcówkę.


  Końcówki do hodowli komórkowych

  W naszym sklepie internetowym znają Państwo szeroki wybór końcówek do hodowli komórkowych. Oprócz ez, głaszczek czy końcówek do pipet oferujemy bogatą gamę sterylnych końcówek o właściwościach zgodnych z parametrami i normami w mikrobiologii i bakteriologii. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych produktach od uznanych i cenionych dostawców, zajmujących czołową pozycję na rynku akcesoriów i urządzeń laboratoryjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z cenionymi ośrodkami i producentami, pozwala oferować Państwu wyłącznie sprawdzone, sterylne i niezawodne końcówki do hodowli komórkowych, dostępne zarówno w pojedynczych ilościach, jak i w wygodnych, ekonomicznych opakowaniach, w rozsądnej cenie. W razie dodatkowych pytań lub braku poszukiwanych akcesoriów w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Menu
  Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA