Hodowla komórkowa 

 • Skrobaczki do kultur komórkowych

  Skrobaczki do kultur...

  Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości. Znajdziesz tutaj profesjonalne skrobaczki do kultur komórkowych, które umożliwiają dokładne skrobanie przy zmniejszeniu możliwości uszkodzenia zbieranych komórek. Produkty są pakowane indywidualnie. Pozwalają one na usunięcie komórek adherentnych z butelek do hodowli, płytek itp. Skrobaczki są wyposażone w obrotowe ostrze i rączkę antypoślizgową z PS.

 • Filtry komórkowe

  Filtry komórkowe

  Profesjonalne filtry komórkowe wykonane z najwyższej jakości nylonowych materiałów są u nas dostępne w kilku wariantach: 40 µm, 70 µm oraz 100 µm. Umożliwiają one dokładne uzyskiwanie odpowiedniej zawiesiny komórek z tkanek. Wszystkie produkty są sterylne oraz indywidualnie pakowane. Dodatkowo są wyposażone w polipropylenową ramkę, która posiada uchwyt znacznie ułatwiający pracę.

 • Płytki do hodowli komórkowej

  Płytki do hodowli...

  U nas znajdziesz płytki sterylne płytki do hodowli komórkowej adherentnej oraz w zawiesinie. Wszystkie dostępne u nas produkty są pakowane indywidualnie. Płytki są wolne od Dnaz i Rnaz. Zapewniają one najwyższej jakości adhezję komórek. W dyspozycji są płytki 6-dołkowe, 12-dołkowe, 24-dołkowe, 48-dołkowe oraz 96-dołkowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 • Szalki do hodowli komórkowej

  Szalki do hodowli...

  Dostępne u nas szalki do hodowli komórkowej są dostępne w dwóch wersjach - z wentylacją oraz bez wentylacji. Wszystkie produkty są w całości wykonane z najwyższej jakości przezroczystego polistyrenu. Szeroki asortyment pozwala każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Opakowania szalek są sterylne. Zapoznaj się bliżej z bogatą ofertą naszego sklepu.

 • Butelki do hodowli komórkowej

  Butelki do hodowli...

  U nas znajdziesz butelki do hodowli komórkowej w kilku rozmiarach: 50 ml, 250 ml, 750 ml oraz 950 ml. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są sterylne i niepyrogenne. Dodatkowo butelki są wyposażone w dwa rodzaje zakrętek. Pierwsze z nich to szczelne zakrętki typu Plug-Seal, które umożliwiają wentylację. Drugie zaś to zakrętki wyposażone w hybrydowy filtr 0,22µm, który wspomaga wymianę gazową i zapobiega wnikaniu do wnętrza butelki mikroorganizmów.

 • Bioreaktory do hodowli adherentnej

  Bioreaktory do hodowli...

  Jeśli poszukujesz najwyższej jakości bioreaktorów do hodowli adherentnej, to doskonale trafiłeś. W naszym sklepie dostępne są wielowarstwowe systemy, które doskonale nadają się do produkcji szczepionek, leków czy przeciwciał. Produkty zostały wykonane ze specjalistycznych materiałów - z bezbarwnego polistyrenu. Można je kupić składając zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Płytki i szalki z dnem szklanym

  Płytki i szalki z dnem...

  W naszym sklepie dostępne są najwyższej jakości sterylne płytki oraz szalki z dnem szklanym. Można je kupić na specjalne zamówienie. Są to produkty niecytotoksyczne. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym sprzęcie, to zapoznaj się bliżej z naszą bogatą ofertą.

 • Pipety serologiczne

  Pipety serologiczne

  U nas znajdziesz najwyższej jakości pipety serologiczne firmy NestScientificBiotechnology. Posiadają one filtr z poliolefiny, który znajduje się w szyjce pipety. Jego obecność chroni materiał biologiczny i użytkownika poprzez eliminację zagrożenia kontaminacją oraz zapobieganie wystąpieniu zakażenia. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są niepyrogenne oraz niecytotoksyczne. Postaw z nami na najwyższą jakość produktów!

 • Sterylne Kolby Erlenmeyera

  Sterylne Kolby...

  W naszym sklepie dostępne są specjalistyczne sterylne kolby Erlenmeyera. Wszystkie produty są pakowane indywidualnie i znajdziesz je w kilku pojemnościach: 125 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml. Są one wyposażone w dwa różne rodzaje zakrętek - szczelne zakrętki Plug-Seal z opcją wentylacji oraz zakrętki z hydrofobowym filtrem 0,22µm, który wspomaga wymianę gazową, a także zapobiega dostawaniu się mikroorganizmów do butelki. Wszystkie dostępne u nas produkty są niepyrogenne, nietoksyczne, a tym samym przyjazne dla środowiska. Powierzchnia kolby jest gładka, wykonana z najwyższej jakości PETG. Postaw na profesjonalizm przy wyborze produktu!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 78 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA