Izolacja DNA / RNA 

Właściwa izolacja RNA oraz DNA z białek, krwi, moczu czy innych substancji organicznych jest procesem wymagającym niezawodnego sprzętu laboratoryjnego oraz akcesoriów. Mając tego świadomość, oferujemy Państwu szeroki wybór zestawów do izolacji RNA, dostarczanych przez renomowanych producentów. Oferowane przez nas produkty mogą być wykorzystywane do prowadzenia wszelkiego rodzaju badań: od klasycznej analizy laboratoryjnej, poprzez badanie gleby i żywności, aż po analizowanie próbek kryminalistycznych.


Zestawy do izolacji RNA

W tej kategorii czekają na Państwa gotowe zestawy do automatycznego oraz ręcznego izolowania DNA, RNA, białek i kwasów nukleinowych. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji współczynnik czystości izolowanych substancji pozostaje niezwykle wysoki. Oferujemy, m.in. zestawy do izolacji DNA z krwi, białek, komórek, roślin, grzybów, bakterii, kału oraz innych typów materiału biologicznego. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą homogenizatorów i mikrohomogenizatorów kompatybilnych z probówkami o pojemności od 0,5 do 5,0 ml.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA