Izolacja z plazmidowego DNA 

Procesy izolacji plazmidowego DNA mają bardzo szerokie zastosowanie w mikrobiologii i badaniach laboratoryjnych. Współczesna mikrobiologia wyróżnia kilka sposobów i metod izolacji DNA bakterii, jednak każda z nich opera się na różnicach między DNA genomowym a plazmidowym. Mając na uwadze szerokie zastosowanie i popularność badań nad izolacją DNA, w naszym sklepie internetowym oferujemy kompletne zestawy do izolowania DNA bez endotoksyn. Dostępne w naszym sklepie zestawy ISOL dedykowane są zarówno mniejszym laboratoriom, w których izolacja z plazmidowego DNA wykonywana jest sporadycznie, jak i dużym pracowniom i ośrodkom badawczym, w których zapotrzebowanie na wydajne i niezawodne zestawy jest na porządku dziennym. Swoim klientom oferujemy możliwość wyboru zestawu, który umożliwi wykonywanie od 4 do nawet 300 izolacji. Oczyszczenie DNA z kultur bakteryjnych możliwe jest dzięki zastosowaniu membrany krzemionkowej, wiążącej DNA oraz jego przemywaniu w buforze z etanolem. Wykonywany w ten sposób proces nie trwa dłużej niż 25 minut, co znacząco wpływa na wydajność laboratorium i jego możliwości badawcze.


Izolacja DNA

Dostępne w naszym internetowym sklepie laboratoryjnym zestawy do plazmidowego oczyszczania DNA pozwalają na przeprowadzanie powtarzalnych procesów badawczych w warunkach najwyższej sterylności, co gwarantuje najwyższą jakość i precyzję badania. Jednocześnie, wykorzystywanie metody oczyszczania DNA bakteryjnego metodą krzemionkową, uznawane jest za jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych w bakteriologii, a jakość pozyskiwanego w ten sposób DNA jest bardzo wysoka. Zastosowanie specjalistycznego bufora stwarza komfortowe warunki do lizy bakterii oraz oczyszczania ich plazmidowego DNA, co ma kluczowe znaczenie w kontekście precyzji i wiarygodności wyników badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zestawów umożliwiających oczyszczanie DNA oraz do kontaktu w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA