Mikrobiologia - plastiki 

 • Płytki Petriego

  Płytki Petriego

  U nas znajdziesz sterylne szalki Petriego o średnicach 90Ø oraz 60Ø. W nasze ofercie znadują się także szalki dwudzielne oraz czterodzielne o średnicy 90Ø. Są one używane jako sprzęt laboratoryjny ogólnego przeznaczenia. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

 • Ezy bakteriologiczne

  Ezy bakteriologiczne

  Ezy bakteriologiczne są koniecznym produktem w hodowli komórkowej, mikrobiologii oraz histologii. U nas dostępne są najwyższej jakości sterylne ezy z oczkiem o wielkości 1µl lub 10µl. W naszej ofercie znajdują się również ezy typu igła. Są one niezbędne w pracy z materiałem mikrobiologicznym. Wyróżniają je elastyczne uchwyty, a ich dodatkowym atutem jest to, że są sterylizowane tlenkiem etylenu. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą - postaw na profesjonalizm.

 • Głaszczki bakteriologiczne

  Głaszczki...

  W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości głaszczki bakteriologiczne. Są to produkty sterylne, wykonane z polistyrenu, w kształcie litery L. Stosowane są w hodowli komórkowej, mikrobiologii i histologii. Do wyboru są głaszczki pakowane po 10 sztuk bądź indywidualnie. Dzięki posiadanemu zakrzywieniu głaszczka chroni przed przypadkowymi uszkodzeniami powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA