Płytki do PCR 

Efekt badań laboratoryjnych zależy od jakości zastosowanych materiałów i akcesoriów badawczych. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym czekają na Państwa wyłącznie markowe produkty, takie jak płytki do PCR. Starannie wyselekcjonowana kolekcja wykonanych z polipropylenu płytek do PCR obejmuje produkty z 96 dołkami, doskonale sprawdzające się przy prowadzeniu większości typowych oraz zaawansowanych technologicznie badań laboratoryjnych. Wysoka jakość wykonania, szeroki wybór płytek oraz ich atrakcyjna cena to tylko niektóre powody, dla jakich warto poznać naszą ofertę i skorzystać z niej.


Płytki do badań laboratoryjnych

Wykonane z polipropylenu, 96-dołkowe płytki do PCR dostępne są w naszej ofercie online w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz bezbarwnym. W sprzedaży posiadamy płytki z kołnierzem, półkołnierzem oraz bez kołnierza. Ich optymalne parametry w zakresie sterylności gwarantują obiektywne wyniki pracy z materiałem biologicznym. Płytki wolne od ludzkiego DNA, inhinitorów PCR oraz Rnaz i Dnaz. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA