Probówki i folie PCR 

 • Probówki do PCR i REAL TIME PCR

  Probówki do PCR i REAL...

  Dostępne w naszym sklepie probówki do PCR i probówki typu strip do PCR to produkty najwyższej jakości. Do wyboru są probówki o pojemnościach 0.1 ml lub 0.2 ml. Dodatkowo są wyposażone w paski zamykające z płaskimi bądź wypukłymi wieczkami. Wszystkie materiały zostały wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, który charakteryzuje się podwyższoną przezroczystością. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 • Płytki do PCR

  Płytki do PCR

  Oferowane przez nas płytki do PCR to produkty najwyższej jakości. Do wyboru są płytki w kolorze białym, w wersji z kołnierzem, z pół kołnierzem, bez kołnierza lub bezbarwne. Są to materiały 96-dołkowe. Wykonano je z polipropylenu. Wyróżniają się tym, że są wolne od Dnaz i Rnaz, ludzkiego DNA i inhibitorów PCR. Postaw na profesjonalizm i zrób zakupy w naszym sklepie.

 • Płytki do PCR SUPREME

  Płytki do PCR SUPREME

  U nas dostępne są płytki 96-dołkowe do PCR Supreme. Można postawić na wersję z kołnierzem bądź bez kołnierza posiadającą dno typu V. Płytki spełniają kryteria czystości, które są wymagane w analizie cDNA. Umożliwiają one równomierny i błyskawiczny transfer ciepła. Są wykonane z najwyższej jakości polipropylenu. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA