Probówki wirówkowe 

 • Probówki okrągłodenne i korki

  Probówki okrągłodenne...

  Znajdziesz u nas probówki okrągłodenne o pojemnościach 5 oraz 7 ml. Są one wykonane z najwyższej jakości polistyrenu bądź polipropylenu. Dodatkowo dostępne są korki pasujące do probówek. Jeżeli zależy Ci na trwałych, solidnych materiałach, to skorzystaj z oferty naszego sklepu.

 • Probówki wirówkowe typu Falcon

  Probówki wirówkowe...

  U nas znajdziesz probówki wirówkowe typu Falcon dostępne w różnych wariantach. Do wyboru mamy: probówki wolnostojące, w statywach, workach oraz rakach styropianowych. Posiadamy probówki o pojemnościach 15 oraz 50 ml. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są sterylne, wolne od Dnaz i Rnaz, endotoksyn, pyrogenów, a także inhibitorów PCR. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 • Probówki wirówkowe typu Eppendorf

  Probówki wirówkowe...

  U nas znajdziesz probówki wirówkowe typu Eppendorf o różnych pojemnościach: 0.5 ml, 0.6 ml, 1.5 ml oraz 2.0 ml. Zawierają one szczelne zamknięcia Lock up. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, wolne od DNaz i RNaz, endotoksyn oraz pyrogenów. Są one sterylizowane promieniami Gamma, szczelnie zamknięte, ale jednocześnie ich otwieranie nie stanowi problemu. Jeśli zależy Ci na produktach w pełni profesjonalnych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA