Sprzęt Laboratoryjny 

U nas znajdziesz najwyższej jakości sprzęt laboratoryjny, który znakomicie sprawdzi się w każdej placówce. W jego skład wchodzą m. in.: pipety automatyczne, wytrząsarki, wirówki, mieszadła magnetyczne, pipetory. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wyróżnia nas profesjonalizm i fachowe podejście do klienta.

 • Wirówki

  Wirówki

  W Naszej ofercie posiadamy szeroką kolekcje wirówek laboratoryjnych. Wirówkę laboratoryjne można stosować do szerokiego zakresu separacji biologii molekularnej przy zastosowaniu różnych obrotów. Wirówki zostały zaprojektowane jako wyjątkowo kompaktowe przy wyjątkowo małej powierzchni. Warto dowiedzieć się więcej o podstawowych funkcjach i zastosowaniach wirówek firmy Biologix. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z szerokiej oferty na wirówki laboratoryjne.

 • Wytrząsarki

  Wytrząsarki

  Wykorzystywane są w laboratoriach kosmetycznych, farmaceutycznych i analitycznych. Jest to sprzęt do mieszania, może być stosowany do wielu różnych zastosowań. Dostępnych jest wiele różnych opcji mieszadła, z możliwością nastawienia różnych szybkości rotacji oraz wyboru pod kątem pojemności używanych plastików laboratoryjnych. To znaczy płytek, probówek falcon i innych plastików laboratoryjnych. Warto dowiedzieć się więcej o podstawowych funkcjach i zastosowaniach różnych rodzajów mieszadeł firmy Biologix , aby upewnić się, że dokonałeś właściwego wyboru w swoim laboratorium.

 • Pipetory

  Pipetory

 • Mieszadła magnetyczne

  Mieszadła magnetyczne

 • Pipety automatyczne

  Pipety automatyczne

 • Rotatory

  Rotatory

  mutex/ocfipreoqyfb/mutex
 • Vortex

  Vortex

  mutex/ocfipreoqyfb/mutex
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA