Wirówki 

Dynamiczny rozwój biologii molekularnej spowodował rosnące zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt laboratoryjny umożliwiający dokonywanie typowych, jak i zaawansowanych technologicznie badań. Przykładem są wirówki laboratoryjne, wykorzystane do szeroko rozumianej separacji, z wykorzystaniem technologii zróżnicowanych obrotów. Ergonomiczna konstrukcja wirówek dostępnych w naszej ofercie sprzedażowej, w połączeniu z ich zaawansowanymi możliwościami, pozwalają w pełni wykorzystywać szeroki potencjał urządzenia, skrywany w niewielkich rozmiarów obudowie.


Wirówki laboratoryjne

W tej kategorii czekają na Państwa markowe wirówki laboratoryjne firmy Biologix – renomowanego producenta urządzeń z dziedziny techniki laboratoryjnej. Wirówki Biologix to połączenie solidnej konstrukcji, łatwej obsługi i niezwykle zaawansowanych możliwości w zakresie separacji materiału biologicznego. W naszym sklepie oferujemy również mikrowirówki – urządzenia przystosowane do mikrofiltracji, gwarantujące szybkie wirowanie ze stałą prędkością 7000rpm. Zaletami wszystkich dostępnych w naszej ofercie wirówek są: cicha praca, nieskomplikowane użytkowanie oraz szybki czas przyspieszania i hamowania. Zapraszamy do zakupu.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Limited special offer

    GoogLab Scientific

    660,88 zł 777,50 zł -15%
    Obniżka!
    Specyfikacja techniczna: idealna do mikrofiltracji i szybkiego wirowania, nieskomplikowana w użyciu, stała prędkość 7000rpm, wyposażona w wirniki 8x2 ml  oraz 8xPCR, cicha praca, poziom hałasu ≤45 dB, zmiana rotora bez użycia narzędzi, przyspiesza i hamuje w sekundę, wysokie napięcie.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Menu
Probówki do PCRProbówki typu EppendorfPłytki do PCRPipety serologiczneIzolacja plazmidowego DNAGłaszczkiKońcówki do pipetIzolacja DNAMieszadła magnetyczneSzalki PetriegoTrizolWirówki laboratoryjneWytrząsarkiZestawy do izolacji RNA